Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: luka 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 14 тур V чемпіонату прогнозів (останній) (прийом ставок)
14 тур V чемпіонату прогнозів (останній)
CuljaДата: Субота, 08.05.2010, 16:59 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 80
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-2
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-2
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик– Локомотив: 2-3
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 0-2
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКA М: 2-2
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-0
 
ВасильДата: Субота, 08.05.2010, 17:07 | Повідомлення # 17
Головний технолог
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 3-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 0-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-1
9. 15.05. 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 0-1
 
MAZAFAKAДата: Субота, 08.05.2010, 17:10 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 0-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-0
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-2
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-0


 
Tori-2442Дата: Субота, 08.05.2010, 17:21 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 26
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 0-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 0-2
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 0-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 0-2
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-1
 
СаньоКДата: Субота, 08.05.2010, 17:26 | Повідомлення # 20
::ФК Динамо::
Група: Перевірені
Повідомлень: 73
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-0
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка):1-1
 
demosДата: Субота, 08.05.2010, 17:40 | Повідомлення # 21
А Р >< I /\/\ E D
Група: Перевірені
Повідомлень: 234
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-1


"Деякі вважають, що футбол – діло життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше!
 
SuperVladДата: Субота, 08.05.2010, 19:30 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 3-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик– Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 3-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 0-2
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКA М: 2-3
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 3-1
 
tanitaДата: Субота, 08.05.2010, 21:35 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 14
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 2-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 0-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-1
 
AnatolijДата: Субота, 08.05.2010, 21:40 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 18
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття:2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря:1-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-2
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-2
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-2
 
ЯлюблюBMWДата: Субота, 08.05.2010, 22:32 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 1-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 0-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-2
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 0-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-0
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-3
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 0-2
 
mokanДата: Неділя, 09.05.2010, 00:10 | Повідомлення # 26
МЕТАЛІСТ
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 3-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 0-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-2
 
ФутболістДата: Неділя, 09.05.2010, 00:58 | Повідомлення # 27
ФК КАРПАТИ ЯРЕМЧЕ
Група: Модератори
Повідомлень: 84
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 1-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-2
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 0-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-0


 
kolobokДата: Неділя, 09.05.2010, 12:00 | Повідомлення # 28
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 28
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-2
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 0-1


футбол
 
ВовчикДата: Неділя, 09.05.2010, 12:18 | Повідомлення # 29
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 40
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 2-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 3-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-2
 
dimon06Дата: Неділя, 09.05.2010, 13:18 | Повідомлення # 30
::вуЙцЬо ДімА::
Група: Перевірені
Повідомлень: 40
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття:2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 0-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-2
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-0
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-3
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-2


dimon06
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 14 тур V чемпіонату прогнозів (останній) (прийом ставок)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017