Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: luka 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 14 тур V чемпіонату прогнозів (останній) (прийом ставок)
14 тур V чемпіонату прогнозів (останній)
russelДата: Пятниця, 07.05.2010, 20:46 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
14 тур (останній)

Скопіюйте вибрані 10 матчів і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!!!
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: ?-?
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: ?-?
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: ?-?
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: ?-?
5. 11.05. Дністер – Енергетик: ?-?
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: ?-?
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): ?-?
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: ?-?
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: ?-?
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): ?-?[size=10]


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
Sana21Дата: Пятниця, 07.05.2010, 21:03 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 45
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2:0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2:0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2:1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3:0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2:0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1:1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2:1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 0:1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2:1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1:1


Ник.Ник
 
russelДата: Пятниця, 07.05.2010, 21:25 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 0-2
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 1-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 0-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-0
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-0
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 0-1


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
ігорДата: Пятниця, 07.05.2010, 21:48 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 60
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 0-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-2
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 3-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-3
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-2
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 0-1
 
VasjokДата: Пятниця, 07.05.2010, 22:29 | Повідомлення # 5
::Отець Василь::
Група: Перевірені
Повідомлень: 74
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: ?1-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-0
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-2
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-1


Життя-футбол!!!
 
energetykДата: Пятниця, 07.05.2010, 22:57 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 3
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 1-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-2
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 0-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-0
 
WRESTLINGДата: Пятниця, 07.05.2010, 23:50 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 10
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 0-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-2
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-1


WREs
 
ЯнікДата: Субота, 08.05.2010, 08:53 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 3-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 0-0
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-1
 
bil21Дата: Субота, 08.05.2010, 10:57 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 15
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 2-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-0
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-0
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-2
 
yurkivДата: Субота, 08.05.2010, 12:45 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 14
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-0
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив:0-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 1-2
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 0-2
 
krishtianoДата: Субота, 08.05.2010, 14:05 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 19
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-0
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-0
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 2-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-2
 
KOLEMINДата: Субота, 08.05.2010, 14:18 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-0
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 1-2
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-2
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-3
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 2-1
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 2-1
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-1
 
AudiДата: Субота, 08.05.2010, 15:54 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 26
1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 3-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 1-2
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-0
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 2-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-2
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик– Локомотив: 1-3
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-2
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-3
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКA М: 1-2
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 3-2


<<<8>>>
 
ГістьДата: Субота, 08.05.2010, 16:49 | Повідомлення # 14
Група: Гості
У вас




Fc_Dynamo

1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 2-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-2
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик– Локомотив: 2-1
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-2
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-0
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКA М: 2-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 1-2

 
ГістьДата: Субота, 08.05.2010, 16:53 | Повідомлення # 15
Група: Гості
У вас




1. 09.05. 17:00 Кривбас – Закарпаття: 2-1
2. 09.05. 17:00 Чорноморець – Зоря: 0-1
3. 09.05. 17:00 Палермо – Сампдорія: 2-1
4. 09.05. 19:00 Арсенал – Фулхем: 3-1
5. 11.05. Дністер – Енергетик: 1-1
6. 11.05. 18:15 Спартак Нальчик – Локомотив: 1-2
7. 12.05. 21:45 Атлетіко М – Фулхем (фінал кубка): 1-0
8. 15.05. Енергетик – Динамо-2: 1-2
9. 15.05.2010 18:00 Рубін – ЦСКА М: 2-1
10. 16.05. 18:00 Металург Д – Таврія (фінал кубка): 2-0
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 14 тур V чемпіонату прогнозів (останній) (прийом ставок)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017