Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 4 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
4 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Понеділок, 02.08.2010, 13:38 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
4 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 0-0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-1
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 0-1
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-1
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-1
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-1 (мінусовий матч)
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: перенесено на невизначений термін

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Понеділок, 02.08.2010, 19:36 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
bil21
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)..........18
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-1..........5
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-2..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-0..........5
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-1..........9
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

СаньоК
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-3..........9
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-1..........5
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-3..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-1..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 2-1 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

Янік
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 0-2..........5
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати:1-1(бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-0..........5
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: ?2-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-2(мінусовий матч)..........3
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-1

Футболіст
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-3..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-2..........5
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-2..........5
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-1 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-0

ЯлюблюBMW
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 0-2..........5
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)..........18
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-1..........5
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 0-0..........9
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-1..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-3 (мінусовий матч)..........3
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

paul
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-1..........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 2-3 (бонусний матч)..........10
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 3-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 2-3..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-3..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 3-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-4 (мінусовий матч)..........3
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-0

ігор
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 2-2..........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 2-1(бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 0-1..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-1(мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

russel
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-2 (бонусний матч)..........10
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-0..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-2..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-1..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-0 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-0


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Середа, 04.08.2010, 20:51 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Sana21
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1:2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0:2 (бонусний матч)..........6
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2:0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1:0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0:2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1:0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1:1..........9
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2:1..........9
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1:1 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1:1

Вовчик
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-2 (бонусний матч)..........10
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-1..........5
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-0..........5
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-2 (мінусовий матч)..........3
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

Anatolij
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-1.........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-3..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-1..........9
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2(мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

tanita
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-0 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-1..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-1 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-1

Vasjok
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –:1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 2-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 4-1..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-1..........5
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: ?1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: ?1-2

sergiorio
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-3..........9
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 1-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-1..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 0-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-2..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч).........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-1

Fc_Dynamo
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 2-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-1..........5
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-2..........5
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-2..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-1..........9
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........0
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М:2-1

Majorno
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-2 (бонусний матч)..........10
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 1-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-1..........5
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-1..........9
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 0-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-1..........9
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч).........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-1


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Середа, 04.08.2010, 20:51 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
pasha
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-3.........9
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)..........18
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-1..........9
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-2..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-0

ISCO
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 0-2..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-0..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-1 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 0-2

Романович
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-1.........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-2 (бонусний матч)..........10
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-1..........9
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 0-1

ALEX FANAT
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 0-2..........5
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)..........18
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 0-0..........9
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-1..........9
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

Demos
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 2-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-3..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-3..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-1..........9
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-1

WRESTLING
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1(бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 1-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 0-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-3..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-1..........9
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0.........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-0 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М:0-1

андрій профі
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 2-2..........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 3-3 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-5..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-3 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-1

MAZAFAKA
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-2 (бонусний матч)..........10
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 1-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-2..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-2..........5
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 3-2..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-3


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Середа, 04.08.2010, 20:51 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Culja
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 2-2 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-0..........5
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-1 (мінусовий матч)..........9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 2-1

Audi
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 0-1..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)..........18
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-1..........5
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-1..........9
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-2..........5
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 0-2..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-1 (мінусовий матч)..........9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

БЕХА

1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0.........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 0-2..........3
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 0-1

mokan
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 0-2..........5
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-0 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-1..........5
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-1..........9
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-2..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: ?-?..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: ?-? (мінусовий матч)..........0
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: ?-?

Krishtiano
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-2..........3
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-2(бонусний матч)..........10
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-1..........9
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 0-0..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-1 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

Senik
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-0..........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 2-2 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-4..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 2-0..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 0-2

Лука
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-3..........9
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)..........18
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-1..........5
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-1..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-1

Барбоска
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 1-1..........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 1-1 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 1-0..........3
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 2-1..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-2..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 2-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-1..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-3 (мінусовий матч)..........3
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2

ЛЕВ
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К –: 3-1..........0
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-0 (бонусний матч)..........0
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 3-1..........5
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-3..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 1-3..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 3-1..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 2-1 ..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 0-0..........0
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-1 (мінусовий матч)..........-9
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 2-2

And_ij
1. 04.08. 21:30 Гент (Бельгія) - Динамо К: 0-2..........5
2. 05.08. 19:00 Зестафоні (Грузія) - Карпати: 0-1 (бонусний матч)..........18
3. 05.08. 20:00 Дніпро – Спартак Златібор: 2-0..........9
4. 06.08. 19:00 Іллічівець – Металург З: 1-0..........0
5. 06.08. 18:00 Енергетик – Чорноморець: 0-1..........0
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-0..........0
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-2..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 1-0..........5
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М:0-1


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Пятниця, 06.08.2010, 10:51 | Повідомлення # 6
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
SuperVlad
6. 07.08. 16:00 Волинь - Зоря: 1-2..........5
7. 07.08. 17:00 Оболонь - Кривбас: 1-0..........0
8. 08.08. 16:00 Карпати – Арсенал: 3-1..........3
9. 08.08. 19:30 Таврія – Дніпро: 1-2 (мінусовий матч)..........5
10. 08.08. 13:00 Динамо М- ЦСКА М: 1-2




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Вівторок, 10.08.2010, 15:04 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 2625740.jpg(86Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 4 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017