Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Єврокубки » Єврокубку 2010-2011 » Ліга чемпіонів (Все про турнір...)
Ліга чемпіонів
ФутболістДата: Субота, 24.07.2010, 17:02 | Повідомлення # 1
ФК КАРПАТИ ЯРЕМЧЕ
Група: Модератори
Повідомлень: 84
Після поєдинків вівторка та середи став відомий повний склад учасників 3-го відбірного раунду Ліги чемпіонів УЄФА. У перший ігровий день тижня визначилися перші шість переможців другого раунду. Серед них виявився і молдовський "Шериф" з Тирасполя, який за підсумками двох ігор здолав тиранське "Динамо". Тепер команда Андрія Сосницького зустрінеться з "Динамо" загребським.

Днем пізніше путівки в наступне коло заробили "Актобе" і БАТЕ. Чемпіон Казахстану зламав опір грузинського "Олімпі", а найсильніший клуб Білорусі знову переграв ісландський "Хабнарфйордур". Тепер суперниками "Актобе" і БАТЕ будуть тель-авівський "Хапоель" і "Копенгаген" відповідно.

У той же час литовський "Екранас", вірменський "Пюнік", латвійський "Металург" з Лієпаї, азербайджанський "Інтер" і естонська "Левадія" склали зброю. Особливо прикро має бути чемпіону Азербайджану, який взяв реванш у польського "Леха" за мінімальну поразку в рідних стінах (1:0), але все ж поступився у серії післяматчевих 11-метрових (8:9).

Ще наприкінці минулого тижня жереб обрав у суперники київському "Динамо" дебютанта Ліги чемпіонів - бельгійській "Гент". Шляхом призерів намагатиметься потрапити у стиковий раунд і російський "Зеніт", якому протистоятиме румунська "Уніря".
Третій відбірний раунд - Шлях призерів
Перші матчі: 27/28 липня, матчі-відповіді: 3/4 серпня
Матч Пари суперників
1 "Аякс" (Нідерланди) - ПАОК (Греція)
2 "Динамо" Київ (Україна) - "Гент" (Бельгія)
3 "Янг Бойз" (Швейцарія) - "Фенербахче" (Туреччина)
4 "Брага" (Португалія) - "Селтик" (Шотландія)
5 "Уніря" (Румунія) - "Зеніт" (Росія)
Третій відбірний раунд - Шлях чемпіонів
Перші матчі: 27/28 липня, матчі-відповіді: 3/4 серпня
1 "Спарта" Прага (Чехія) - "Лех" (Польща)
2 "Актобе" (Казахстан) - "Хапоель" Тель-Авів (Ізраїль)
3 "Шериф" (Молдова) - "Динамо" Загреб (Хорватія)
4 "Літекс" (Болгарія) - "Жиліна" (Словаччина)
5 "Дебрецен" (Угорщина) - "Базель" (Швейцарія)
6 АІК (Швеція) - "Русенборг" (Норвегія)
7 "Партизан" (Сербія) - ГІК (Фінляндія)
8 БАТЕ (Білорусь) - "Копенгаген" (Данія)
9 ТНС (Уельс) - "Андерлехт" (Бельгія)
10 "Омонія" (Кіпр) - "Зальцбург" (Австрія)


 
lukaДата: Середа, 28.09.2016, 22:50 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 5872987.jpg(72Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Єврокубки » Єврокубку 2010-2011 » Ліга чемпіонів (Все про турнір...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017