Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » Перший приватний чемпіонат прогнозів » 2 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
2 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Вівторок, 05.10.2010, 10:26 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
2 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів
Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-2
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 3-1
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-0
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 2-3
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 0-3(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 3-3
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-0 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 2-3

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Вівторок, 05.10.2010, 18:47 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
bil21
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-1 (мінусовий матч).........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-0.........9
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-1.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 0-2
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-2
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-1
9. 11.10. 21:00 Бразиля – Україна: 2-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

ялюблюbmw
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 3-1.........3
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 3-2.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 4-2.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-2.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 0-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-2
9. 11.10. 21:00 Бразиля – Україна: 3-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-4

янік
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-0.........9
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-0.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 2-1
9. 11.10. 21:00 Бразиля – Україна: 1-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-1

russel
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 3-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 1-0.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 1-0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-2.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 0-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-1
9. 11.10. 21:00 Бразиля – Україна: 1-2 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-3

Vasjok
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-0.........9
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-1.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-1.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразиля – Україна: 1-2 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-3

ігор
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 1-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-1.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: ?-?.........0
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 2-1.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 0-0(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-1
9. 11.10. 21:00 Бразиля – Україна: 2-0(бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 0-3

БЕХА
1. Україна – Канада: 2-0.........0
2. Чехія – Шотландія: 1-1.........0
3. Португалія - Данія: 3-1.........9
4. Німеччина – Турція: 3-0.........9
5. Ірландія – Росія: 1-0.........0
6. Енергетик – Геліос: 2-1
7. ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-2
8. «Зірка» – «Буковина»: 0-1
9. Бразиля – Україна: 2-1 (бонусний матч)
10. Шотландія – Іспанія: 1-3

Chikalovskiy
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-1.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-1.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-2.........3
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-2(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 0-1

pasha
1. 08.10. 21:00 Україна –Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-1.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 3-2.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-2.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» –ПФК «Олександрія»: 2-0
(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-3

Fc_Dynamo
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-1.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-1.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-2.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

MAZAFAKA
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 1-1.........5
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-1.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 0-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-2(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 1-0 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

Culja
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 3-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 3-1.........9
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-2.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1 (мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-4
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!



Повідомлення відредагував luka - Субота, 09.10.2010, 16:40
 
russelДата: Пятниця, 08.10.2010, 21:01 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Kakao
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-1.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-2.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 3-1.........9
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 2-1.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-2(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-0 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

Luka
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 1-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-1.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-2(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 0-2

Hanniball
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 4-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 1-0.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-0.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-3 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 0-1

Барбоска
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 3-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-2.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 4-2.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-1.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 0-2
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-2(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 2-1
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 4-0 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-3

sergiorio
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-1.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-1.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-0.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-1
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-2 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

mokan
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 1-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-1.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-1.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-1.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-2(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-3

Вовчик
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 3-1.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-1.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-2.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-0.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-1
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-0 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-1

Krishtiano
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 1-0.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-1.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

СаньоК
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-0.........3
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 1-1.........0
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-0.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-0 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

Audi
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 3-1.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-0.........3
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 4-2.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-3.........3
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-1
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-2 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 2-4

stone
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-1.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1-2.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-1.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-2.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»:2-1 мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 1-3
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2

ostap
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 3-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 1-1.........0
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-0.........9
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0-2.........3
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 2-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»:3-2 (мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-3
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 1-2 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 0-2

ISCO
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2:0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 1:1.........0
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2:1.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2:0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 0:1.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 0:0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1:0(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0:2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3:1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 0:2

Demos
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 3-1.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 2-0.........5
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 3-0.........9
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-1.........0
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-2
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-2(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-2
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 2-0 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-3

Dimon06
1. 08.10. 21:00 Україна – Канада: 2-0.........0
2. 08.10. 21:45 Чехія – Шотландія: 2-1.........5
3. 08.10. 21:45 Португалія - Данія: 1-0.........3
4. 08.10. 22:00 Німеччина – Турція: 2-0.........3
5. 08.10. 21:45 Ірландія – Росія: 1-2.........5
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-1
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 2-1?(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 2-0?
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 1-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Субота, 09.10.2010, 09:31 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
AlexFanat
6. 10.10. 16:00 Енергетик – Геліос: 1-0
7. 10.10. 18:30 ФК «Львів» – ПФК «Олександрія»: 1-1(мінусовий матч)
8. 10.10. 18:00 «Зірка» – «Буковина»: 0-1
9. 11.10. 21:00 Бразилія – Україна: 3-1 (бонусний матч)
10. 12.10. 22:00 Шотландія – Іспанія: 0-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
Форум » Чемпіонат прогнозів » Перший приватний чемпіонат прогнозів » 2 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017