Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІ чемпіонат прогнозів (2009 р.) » 10-й тур Чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
10-й тур Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Четвер, 05.03.2009, 07:53 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Приймаються ставки на 10-й тур Чемпіонату прогнозів 2009! Нагадуємо, що в чемпіонаті буде 14 турів. Скопіюйте вибрані 10 матчів та замість знаків питання вставте свої прогнози!
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): ?-?
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: ?-?
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: ?-?
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: ?-?
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: ?-?
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? ?-?
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: ?-?
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:?-?
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: ?-?
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: ?-?




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Четвер, 05.03.2009, 08:04 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 1-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-0
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 3-0
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 1-1
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-0
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 1-2
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-0
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:1-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 1-0
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-0
 
tishaДата: Четвер, 05.03.2009, 08:42 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 33
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 2-1
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 0-1
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 1-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 2-3
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 0-0
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 1-1
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 1-1
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:0-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 1-0
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 1-1
 
russelДата: Четвер, 05.03.2009, 09:09 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 2-1
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 0-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 2-0
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 1-3
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 2-1
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 1-3
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-0
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст: 1-3
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-1
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 3-1


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
ФутболістДата: Четвер, 05.03.2009, 10:14 | Повідомлення # 5
ФК КАРПАТИ ЯРЕМЧЕ
Група: Модератори
Повідомлень: 84
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКА М(суперкубок): 1-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 3-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 2-1
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-0
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати 0-2
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 3-1
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст: 1-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-1
10. 08.03. 18:00 Динамо К-Ворскла: 3-1




Повідомлення відредагував Футболіст - Четвер, 05.03.2009, 19:44
 
КоляДата: Четвер, 05.03.2009, 10:48 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 20
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 1-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 2-0
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 2-1
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-1
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати 2-1
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-1
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:0-1
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 3-3
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 3-0
 
Gyfi_18Дата: Четвер, 05.03.2009, 10:56 | Повідомлення # 7
Львівянин
Група: Перевірені
Повідомлень: 21
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 0-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 1-0
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 2-2
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-0
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати 1-2
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 1-0
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:0-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 1-1
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-1
 
MansonДата: Четвер, 05.03.2009, 12:32 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 110
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 0-1
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 0-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 2-0
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 1-2
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-1
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 0-1
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-0
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:0-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 1-0
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-0
 
CuljaДата: Четвер, 05.03.2009, 12:49 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 80
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 1-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 2-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 1-1
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-2
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 2-1
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-1
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:1-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-1
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-0
 
VasjokДата: Четвер, 05.03.2009, 12:51 | Повідомлення # 10
::Отець Василь::
Група: Перевірені
Повідомлень: 74
. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 0-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-1
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 3-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 2-2
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-0
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 0-2
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-0
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:0-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-1
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 1-1


Життя-футбол!!!
 
KOLEMINДата: Четвер, 05.03.2009, 13:11 | Повідомлення # 11
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 1-3
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-1
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 2-2
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 1-2
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-1
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати: 0-1
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 1-2
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:0-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 1-0
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-1
 
lukaДата: Четвер, 05.03.2009, 14:22 | Повідомлення # 12
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 1-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 1-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 3-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 2-2
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-1
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 1-2
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-1
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:1-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-0
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-1




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
InfitedДата: Четвер, 05.03.2009, 14:24 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 27
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 1-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 0-2
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 3-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 2-1
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 1-1
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати 1-2
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 3-1
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст: 1-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-1
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-1


Шарф нікому не відам він буде мій!!!!
 
vovchikДата: Четвер, 05.03.2009, 16:02 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 21
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 1-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 0-1
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 3-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 3-2
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець: 0-0
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати 1-3
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 2-2
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст: 0-2
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-0
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 2-1

tongue

 
MAZAFAKAДата: Четвер, 05.03.2009, 16:31 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
1. 07.03. 13:00 Рубін – ЦСКАМ(суперкубок): 0-2
2. 07.03. 14:00 Харків – МеталургД: 0-1
3. 07.03. 16:00 Шахтар-Дніпро: 2-1
4. 07.03. 16:30 Хоффенхайм – Вердер: 1-2
5. 07.03. 17:00 Кривбас-Чорноморець:0-1
6. 07.03. 18:00 Іллічівець – Карпати? 1-2
7. 07.03. 21:00 РеалМ-Атлетіко: 3-0
8. 08.03. 16:00 Львів – Металіст:1-3
9. 08.03. 16:00 Фіорентина – Палермо: 2-0
10. 08.03. 18:00 ДинамоК-Ворскла: 1-0


 
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІ чемпіонат прогнозів (2009 р.) » 10-й тур Чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2021